KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15779056
nr 1577 9056
Michael Shevarjov
(f. 1958), Ryssland
Gatuscen. Signerad, akvarell, bladets mått: 72x51 cm, yttermått inklusive ram: 90x68 cm
Michael Shevarjov, rysk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 13 november 2023
kl 19:06:34
6/11 23:37:27
100 kr
8/11 21:40:18